Neslihan Atagül Kadir Doğulu Çiftinden Mutlu Haber

Türk televizyon ekranlarının en sevilen iki aşığı olarak nitelendirilen Neslihan Atagül Kadir Doğulu çiftinin evlendiği açıklandı.

09 Temmuz 2016 Cumartesi, 02:34
as

Yaz mevsiminin başlamasının ardından birbiri ardına gelen ünlülerin düğün törenlerine bir yenisi daha eklendi. Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinde aldıkları roller ile izleyicilerin gönlünde taht kuran Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin Ajia isimli lüks bir otelde dünya evine girdiği açıklandı.

Geçtiğimiz Haziran ayından Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’un tarihi semtlerinden birisi olan Cihangir’de yaşadığı apartmanın giriş kapısında ev sahibi tarafından kanlar içerisinde bulunan Kemal Doğulu’nun Maslak Acıbadem Hastanesi’nde süren tedavisinin ardından sağlığına kavuştuğu gerekçesi ile düzenlenen törende dünya evine giren ünlü çiftin kısa bir süre içerisinde balayına çıkacağı belirtildi.

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre Neslihan Atagül – Kadir Doğulu çiftinin Amerika Birleşik Devletleri’nin 50 eyaletinden birisi olan Miami’de balayına çıkacağı belirtilirken, çiftin düğünün de çekilen fotoğrafların sosyal medya kullanıcıları arasında on binlerce beğeni aldığı belirtildi.

Aile bireyleri ve yakın arkadaşlar arasında düzenlenen düğün töreni ile dünya evine giren çiftin objektiflere yansıyan mutlu görüntüleri dikkat çekti. Öte yandan düğüne yoğun bakımdan taburcu olan Kemal Doğulu’nun sağlık durumu nedeni ile katılamadığı belirtildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir