Onur Topçuoğlu Saldırının Ardından İlk Kez Konuştu

84 kişinin ölümü 50’si çocuk 100 kişinin de yaralanması ile sonuçlanan saldırı esnasında olay yerinde bulunan Topçuoğlu ilk kez konuştu.

19 Temmuz 2016 Salı, 02:47
nice-fransa-teror-saldirisi-620x364

Geçtiğimiz gün sabah saatlerinde Fransa tatilini noktalayarak sevgilisi Esra Kaya ile Atatürk Havalimanı’na inan Kiralık Aşk dizisinin sevilen oyuncusu Onur Topçuoğlu, Nice kentinde gerçekleştirilen saldırı esnasında olay yerinde bulunduğunu sosyal medya platformları üzerinden takipçileri ile paylaşarak gündeme gelmişti.

Sosyal medya platformları üzerinden olay yerinde olduğunu takipçileri ile paylaşan Kiralık Aşk dizisinin sevilen oyuncusu Onur Topçuoğlu’nun geçtiğimiz sabah İstanbul Atatürk Havalimanı’nda basın mensupları ile karşılaştığı ve ayaküstü kısa bir açıklama yaptığı belirtildi. Saldırının gerçekleştiği esnada Promenande Des Anglias Caddesi’ne bağlanan bir sokaktaki bir mekanda olduğunu dile getiren Onur Topçuoğlu, oturdukları esnada bağırışlar duyarak irkildiklerini dile getirdi.

Yükselen bağırma seslerinin ardından silahların ateşlenmeye başladığını belirten ünlü oyuncu, bombalı saldırı düzenlenecek diye çok korktuğunu ifade ederken, saldırının ardından olay yerinde gördüğü manzaranın gözlerinin önünden bir türlü silinmediğini söyledi. Şahit oldukları saldırı nedeni ile sevgili Esra Kara ile tatili erken bitirme kararı alan Onur Topçuoğlu, Atatürk Havalimanı’nda karşılaştığı basın mensuplarına ülkesine döndüğü için bir hayli mutlu olduğunu dile getirerek evine doğru yola koyuldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir