Özyol’un Cezası Açıklandı

İki Aile dizinde oyunculuk hayatına atılan Gökçe Özyol, geçtiğimiz aylarda alkollü araç kullandığı gerekçesiyle açılan davada günlüğü 20 liradan 500 lira para cezasına çarptırıldı.

15 Haziran 2016 Çarşamba, 23:27
12541

İki Aile dizisi ile birlikte 2016 yılında oyunculuk hayatına atılan ve daha sonra sırasıyla, Gece Gündüz, Kış Masalı ve Geniş Aile dizilerinde rol aldıktan sonra 2010 yılında Barış karakteriyle Yahşi Cazibe dizinde oynayarak büyük ün sahibi olan Gökçe Özyol, 3 ay önce alkollü araç kullandığı gerekçesiyle İstanbul Adliyesi’nde açılan davada neticesinde bugün Özyol’un günlüğü 20 liradan 500 lira ödemesine hükmedildi.

Olayla ilgili alınan bilgiye göre, sevilen oyuncu Gökçe Özyol, üç ay önce arkadaşları ile birlikte katıldığı bir yemek organizasyonunda alkol aldıktan sonra aracı ile Kadıköy’deki evine gitmek üzere yola çıktı. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yol üzerinde uygulama yapmaktayken Özyol’un kullandığı aracı durdurdu. Polis ekipleri tarafından ehliyet ve ruhsat kontrolü yapılan Özyol’un 1.57 promil alkollü olduğu tespit edildi.

Hakkında alkollü araç kullanmak ve trafiği tehlikeye atmak suçlarından dava açılan Özyol’un 2 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi. Bugün İstanbul Adliyesi’nde görülen davada mahkeme heyeti Gökçe Özyol’u alkollü araç kullanmak ve trafiği tehlikeye sokmak suçlarından 25 gün hapis cezasına çarptırdı. Daha sonra mahkeme heyeti, bu cezayı adli para cezasına çevrilerek günlüğü 20 liradan 500 lira ödenmesine hükmetti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir