Pereira: “Sakatlıklar Takıma Olumsuz Yansıyabilir”

26 veya 27 Temmuz 2016 tarihinde Ülker Arena Fenerbahçe Spor Kompleksi’nde UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Monaco’yu ağırlayacak olan sarı lacivertli ekibinin Teknik Direktörü Vitor Pereira, hazırlık döneminde yaşanan sakatlıkların takıma olumsuz yansıyabileceğini ifade etti.

18 Temmuz 2016 Pazartesi, 09:58
pereira

26 veya 27 Temmuz 2016 tarihinde Ülker Arena Fenerbahçe Spor Kompleksi’nde UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Monaco’yu ağırlayacak olan sarı lacivertli ekibinin Teknik Direktörü Vitor Pereira, hazırlık döneminde yaşanan sakatlıkların takıma olumsuz yansıyabileceğini ifade etti. FB TV’de düzenlenen canlı yayına katılan başarılı teknik adam Pereira, güzel bir hazırlık evresi geçirdiklerini ancak hazırlık maçında kaleci Fabiano’nun ve Uygar Mert’in sakatlanmasının kendisini üzdüğünü belirterek, takımın iki profesyonel futbolcusunun Monaco ile oynanacak olan ilk maça yetişemeyebileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz sezon Braga deplasmanında hakemin zafiyetine uğradıklarını ve 3 futbolcusunun kırmızı kart gördüğünü belirten başarılı teknik adam Vitor Pereira, şuan için 3 kart cezalısı ve 2 sakat oyuncularının bulunduğu belirterek, Monaco ile oynanacak olan ilk müsabakada eksik olan 5 as kadro oyuncusunun takımı olumsuz etkileyebileceğini dile getirdi. Takıma yeni katılan oyuncuların uyum sorununu aşmayı başardığını belirten başarılı teknik adam Pereira, takıma bazı takviyelerin daha yapılabileceğini ve şuan için takımının Monaco maçına kilitlendiğini açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir