Portekiz’de Büyük Rezalet!

Portekiz’in Porto bölgesinde turistler tarafından yoğunlukla kullanılan parkta, bir çiftin yanlarında küçük bir çocuk olmasına rağmen ilişkiye girmesi ülkede büyük tepki topladı.

13 Haziran 2016 Pazartesi, 19:03
779758

Alınan bilgilere göre, Portekiz’in Porto bölgesinde bulunan Paredes de Coura kasabasında turistler tarafından yoğunlukla kullanılan bir parkta, karı ve koca oldukları iddia edilen çiftin küçük bir kız çocuğunun gözleri önünde cinsel ilişkiye girdiği görüntüler ülke basınına bomba gibi düştü. Porto bölgesinin yerel bir gazetesinde yayınlanan fotoğrafta, kız çocuğunun olaydan habersiz olduğu gözlenirken, cinsel ilişkiye giren çiftin fotoğrafları parkta bulunan insanlar tarafından kameraya alındı.

Paredes de Coura kasabasında çekilen skandal görüntüler sosyal platformlar ve yerel bir gazetede yayınlanmasının ardından harekete gecen polis ekipleri bu ahlak dışı görüntüde bulunan çiftin yakalanması için soruşturma başlattı. Çekilen görüntüde çimler üzerine uzanan bir şahsın üzerine çıkan esmer bir bayanın olduğu ve kadının belden aşağı kısmını mavi bir bez ile kapattığı anlaşılıyor. Kadının yüzünü kapatmaya tenezzül duymadığı görüntülerde, hemen yanı başında küçük bir kız çocuğunun olduğu da belli oluyor. Diğer yandan çekilen görüntülerin milyarlarca kullanıcı olan Youtube’de yayınlanmasının ardından bu ahlak dışı görüntülerden dolayı Portekiz’in Porto bölgesinde protesto yürüyüşü düzenlendi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir