Rafet El Roman Evlilik İtirafı

Rafet El Roman, kendisinden 20 yaş küçük olan manken sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile sık sık sorunlar yaşadığını itiraf etti.

19 Haziran 2016 Pazar, 16:42
rafet

25 Ağustos 1968 tarihinde Trakya bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olma özelliğini elinde bulunduran Edirne’nin Havsa ilçesinde dünyaya gelen, hayatının büyük bir bölümünü Almanya’da devam ettirdikten sonra Türkiye’ye gelecek söz yazarlığı ve ses sanatçılığı yapmaya başlayarak kariyerini devam ettirme kararı alan ve çıkardığı bir çok albümü yüzbinler satan Rafet El Roman, magazin kulislerinde konuşulan boşanma iddialarına yanıt verdi.

Türkiye’nin en çok satılan gazetelerinden birisi olma özelliğini taşıyan Posta Gazetesi’nin magazin muhabirlerinin birisinin sorularını yanıtlayan ünlü popçu,Kendisinden 20 yaş küçük olduğu bilinen eşi Ceren El Roman ile sık sık sorunlar yaşadıklarını belirtti. Ceren Kaplakarslan’ın 6 ay kadar önce anne olmak istediğini belirttiğini dile getiren Rafet El Roman, yaptığı ilk evliliğinden iki kızı, eski sevgilisinden de bir oğlu olduğunu söyleyerek ‘Bana 3 çocuk şimdilik yeter’ diyerek eşinin isteğini reddettiğini açıkladı.

Almanya’da Rafet El Roman ile birlikte yaşadıkları evden ayrılarak babasının yanına dönen Ceren El Roman ise sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği bir röportajda ‘Evlenmeden önce hiç sorun yaşamıyorduk, hayatlarımızı birleştirdikten sonra Rafet’in bir çok fikri değişti. Sonumuzun ne olacağı hakkında hiçbir fikrim yok, ben de bekliyorum bakalım’ sözlerini sarf etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir