Sağlık-Sen: “Halk Demokrasiye Sahip Çıktı”

Sağlık Sosyal ve Hizmet Çalışanları (Sağlık Sen) Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilmek istenilen darbe girişiminde halkın demokrasiye sahip çıktığımı söyledi.

20 Temmuz 2016 Çarşamba, 01:52
headline

Sağlık Sosyal ve Hizmet Çalışanları (Sağlık Sen) Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilmek istenilen darbe girişiminde halkın demokrasiye sahip çıktığımı söyledi. Ülke dışından emir alan FETÖ’cülerin, halkın iradesinde ipotek koymaya kalkıştığını ve gereken dersi halkın sokaklarda verdiğini ifade eden Başkan Nurhak, milletin iradesinin sayesinde bu darbe girişiminin altından Türkiye’nin zafer ile kalktığını söyledi. FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenilen bu darbe girişiminde sadece Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Hükümetin hedef alınmadığını belirten Başkan Nurhak, darbecilerin dışarda hakla ateş açarak gerçek yüzünü gösterdiğini söyledi.

15 TEMMUZ TÜRKİYE İÇİN YENİ BİR MİLAT OLMUŞTUR

15 Temmuz Cuma gününün Türkiye için yeni bir milat olduğunu ifade eden Sağlık Sosyal ve Hizmet Çalışanları (Sağlık Sen) Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, milletin sokaklara çıkarak kendi geleceğini vesayet altına alınmasına izin vermediğini ve Türkiye halkının demokrasiye sahip çıkarak darbeci zihniyette olan şer ocaklarına en büyük darbeyi yaptığını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir