Samsung Galaxy Ailesinin Yeni Üyesi: Note 7

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi Galaxy Note ailesinin yeni üyesi Note 7 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.

16 Temmuz 2016 Cumartesi, 18:21
note7

Küresel anlamda ürettiği teknolojiler ile teknoloji enstitüsünde ki rekabetçi ortama baskıcı gücünü hissettiren Güney Kore firması Samsung, petrokimyadan, elektrikli ev aletlerine ve akıllı telefonlara kadar birçok sektörde yeni teknolojilerini kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda merakla beklenen Galaxy Note ailesinin yeni üyesi Galaxy Note 7 hakkında da son sızıntılar teknoloji yazarları tarafından paylaşılırken, en dikkat çekici özelliklerden biri olan Unpacked özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

UNPACKED: İRİS TARAMA TEKNOLOJİSİ NOTE 7’DE

Akıllı telefonlarda en çok beklenilen özelliklerden biri olan Unpacked: İrin Tarama Teknolojisi şifre girmenize gerek kalmadan, yüz taramanız ile birlikte güvenlik için koyduğunuz kilit sisteminin de aktif olmasını sağlıyor. Öyle ki, bu sistemi daha önce deneyen Huawei firmasının başarısız olduğu, Samsung’un ise entegre donanım sistemleri ile birlikte bu açığı kapatacağı ifade ediliyor. Bu sistemle birlikte desen çizmek ve parola girmek tarihe karışırken, kullanıcılar 3.tip uygulamalarda da bu özelliğin aktif olarak çalışması yönünde talepte bulunuyorlar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir