Samsung’dan Yeni Orta Segmenti: Galaxy J Max

Samsung teknolojiye küresel anlamda yön vermeye devam ederken, Güney Kore firması yeni orta segment telefonu Galaxy J Max’ı duyurdu.

10 Temmuz 2016 Pazar, 06:44
gsmarena

Samsung petrokimya sektöründen akıllı telefon pazarına kadar birçok alanda ürettiği teknolojiler ver yazılımlar ile baskıcı gücünü hissettirmeye devam ediyor, bu kapsamda yatırımlarına da ara vermeyen Samsung, 2016’nın ikinci çeyreğinde orta segment telefonlarına yoğunlaşmaya başladı. Galaxy J2 ile beraber çıkaracağı bu yeni modelden umutlu olduklarını söyleyen, Şirket CEO’su Jong-Kyun Shin, Pazar payının çoğunu elimizde bulunduruyoruz ve bu iki yeni model telefonlarımız ile muazzam bir şekilde satış trendlerini arttırmayı hedefliyoruz dedi.

SAMSUNG GALAXY J MAX 7 İNÇ BÜYÜKLÜĞÜNDE

Samsung’un yeni orta segment modeli Galaxy J Max öncelikle bizi 7 inçlik bir ekranı ile karşılıyor, bu denli büyük ekran ile kullanıcılarına tam bir görüntü deneyimi yaşatmayı hedefleyen Samsung, cihaz gücünü ise toplamda dört çekirdek işlemci ile birlikte 1.5Ghz olarak belirlemiş. 16 GB depolama hafızası olan Samsung Galaxy J Max’in, arka kamerası ise 16 GB olarak entegre edilmiş. Son olarak Samsung’un kulaklık türlerini değiştirdiğini ve  J Max’in kutusundan Bluetooth kulaklık çıktığını da belirtelim.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir