Şantaj ve Hakaret Davasında Yeni Gelişme

Ünlü sunucu ve model Burcu Esmersoy’un sosyal medya üzerinden tehdit edilmesi üzerine açılan davada bugün yeni bir gelişme yaşandı.

20 Haziran 2016 Pazartesi, 20:21
56efa4a8c03c0e587005660b

08 Eylül 1976’da İstanbul’da dünyaya gelen ve Turizm İşletmeciliği mezununu olduktan sonra 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil etme hakkı kazanan ünlü sonucu ve oyuncu Burcu Esmersoy tarafından şantaj edildiği gerekçesiyle açılan davada bugün yeni bir gelişme yaşandı. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu bir şahıs tarafından, elinde videosu olunduğu ve çok zıplaması akıllı olması gerektiği yönünde uyarılmıştı. Ve daha sonra Esmersoy tarafından polis ekiplerine konuyla ilgili şikayet başvurusunda bulunulmuş ve bu doğrultuda Saynur O. Polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda yakalanmıştı.

Ünlü Sunucu ve model Burcu Esmersoy’a müstehcen fotoğraflarını sosyal medya üzerinden yayınlayacağına dair tehditte bulunduğu gerekçesiyle hakkında dava açılan Saynur O. bugün çıkartıldığı mahkeme heyetine bir arkadaşının ismini verdiği ve suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Diğer yandan Saynur O. sosyal medya hesabını kendi kullanmadığını ve bu bilgileri de delil olarak sunacağını belirterek beraatını istediği belirtildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir