Seranay Sarıkaya Zincirkuyu’ya Taşınıyor

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından birisi olan Serenay Sarıkaya sevgilisi Kerem Bursin ile birlikte Zincirlikuyu’ya taşınıyor.

18 Haziran 2016 Cumartesi, 23:20
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-03-31 22:35:13Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

1 Temmuz 1991 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara’da dünyaya gelen ve 15  yaşında iken katılığı güzellik yarışmasında aldığı ‘Jüri Ödülü’nün ardından 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında, Survivor 2016Eda sergilediği performans ile çok konuşulan Gizem Memiç’in ardından ikinci olan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Kerem Bursin ile birlikte eve çıkacağı haberlerinin ardından sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile Zincirlikuyu’ya taşınacağını takipçilerine duyurdu.

Oynadığı bir çok televizyon dizisi ile izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarabilen Serenay Sarıkaya’nın daha önce de, 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ve hayatı boyunca 6 farklı ülkede yaşadığı bilinen, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Emerson College’in Pazarlama Bölümü’nden mezun olduğu bilinen sevigilisi Kerem Bursin ile Arnavutköy’deki evinde birlikte yaşadğı biliniyordu.

Taşınma kararını birlikte aldıklarını belirten çift Zincirlikuyu’da aldıkları 160 metrekarelik ev için 3 Milyon Türk Lirası’ndan fazla para ödediği iddia edildi. Öte yandan çiftin yeni komşularının geçtiğimiz ay İnter’e transfer olan Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in olaylı bir şekilde ayrıldığı eşi Asena Atalay olduğu bildirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir