Serenay Aktaş: “Gücümüzü İspanya Karşısında Göstereceğiz”

Fransa’da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2016) A Milli Takım’ın performansını yorumlayan ünlü sanatçı Serenay Aktaş, Milli Takım gücünü İspanya karşısında herkese gösterecek dedi.

16 Haziran 2016 Perşembe, 22:26
1254462_620x410

Arka Sıradakiler dizisi ile tam anlamıyla sanatçılık hayatına atılan ve sosyal platformlar üzerinde milyonlarca anlık takipçisi bulunan ünlü sanatçı Serenay Aktaş, Fransa’da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2016)  A Milli Takım’ın performansını değerlendirdi. Aktaş, şampiyonaya Hırvatistan yenilgisi ile başlamanın tüm ülkeyi hayal kırıklığına uğrattığını belirtti. Milli Takım’ın her geçen gün ilerlediğini ve başarılı olacağına inandığını ifade eden 23 yaşındaki sanatçı Aktaş, Türkiye’nin gücünü İspanya karşısında herkesin göreceğine inandığını söyledi. Diğer yandan A Mili Takım’da oynayan futbolcuların yeni olduğunu ve uyum içerisinde oynayamadıklarını ifade eden Serenay Aktaş, turnuvaya bu sebepten ötürü biraz çekinden başlanıldığını açıkladı.

Öte yandan Serenay Aktaş’ın açıklamalarından sonra Milli Takımımız için bir yorumda ünlü şarkıcı ve beste yazarı Rafet El Roman’dan geldi. A Milli Takım kadrosunda herhangi bir eksiklik görmediğini ifade eden başarılı müzik adamı Rafet El Roman, Türkiye Milli Takım’ın özgüvenli oynaması gerektiğini ifade etti. Milli Takım’da santrafor ve forvet eksikliğinin olduğuna değinen Roman, İspanya karşısında Milli Takımımıza güvendiğini ve gruptaki ilk 3 puanını İspanya karşılaşmasında alacaklarına inandığını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir