Sinan Gümüş: “Hedef Şampiyonluk”

Geride kalan sezonda taraftarını büyük hayal kırıklığına uğratan sarı kırmızılı ekibin yıldız oyuncusu Sinan Gümüş düzenlediği basın toplantısında, gelecek sezonda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

14 Temmuz 2016 Perşembe, 21:33
1468502434672

Geride kalan sezonda Süper Lig’i 6. sırada bitirerek taraftarını büyük hayal kırıklığına uğratan sarı kırmızılı ekibin yıldız oyuncusu Sinan Gümüş düzenlediği basın toplantısında, gelecek sezon için umutlu olduğunu söyledi. Galatasaray’a ilk transfer olduğu dönemde bazı spor medyaları tarafından eleştirildiğini ifade eden başarılı futbolcu Sinan Gümüş, geldiği ilk günden bu yana sürekli çalıştığını ve tüm antrenmanlara katılarak performansını yükselttiğini ifade ederek, kendisini eleştiren spor yazarlarına en büyük cevabı sahada verdiğini söyledi. İlk geldiği sezonda fazla forma şansı bulamadığı için performansını net olarak göstermediğini belirten yıldız oyuncu Sinan Gümüş, ikinci sezonda sırtladığı sarı kırmızılı formanın hakkını sahada verdiğini söyledi.

İsviçre’de sezon öncesi kampının verimli geçtiğini ve takım olarak uyum sağlandığını ifade eden yıldız futbolcu Sinan Gümüş, gelecek sezonda sarı kırmızılı taraftarların bam başka bir Galatasaray izleyeceğini belirtti. Takım içi uyumunun oturmasıyla birlikte geride kalan sezonda sezondaki kötü performansın ortadan kalktığını ve kim forma şansı bulursa bunu en iyi şekilde değerlendireceğini ifade eden başaralı futbolcu Sinan Gümüş, yeni sezon için iddialı olduklarını ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir