Sony Akıllı Telefon Piyasasını Alt Üst Etmeyi Hedefliyor

Girdiği birçok sektörde donanım ve yazılım noktasında ki kalitesi ile marka değerini global anlamda kanıtlamış olan Sony, Xperia X ve Performance modellerinden sonra, akıllı telefon piyasasını alt üst etmeyi planladığı yeni modeli olan F8331 üzerinde çalışmaya devam ediyor.

14 Temmuz 2016 Perşembe, 03:39
Sony-F8331

Girdiği birçok sektörde donanım ve yazılım noktasında ki kalitesi ile marka değerini global anlamda kanıtlamış olan Sony, Xperia X ve Performance modellerinden sonra, akıllı telefon piyasasını alt üst etmeyi planladığı yeni modeli olan F8331 üzerinde çalışmaya devam ediyor. İlk sızdırılan grafiklere bakıldığı zaman cihazın en üst seviye kullanıcılara hitap edeceğini belirten teknoloji uzmanları, Android 6.0.1 Marsmallow güncellemesi ile de tam bir uyum sağlayacağını iddia ediyorlar.

SONY’İN YENİ AMİRAL GEMİSİ, PİYASAYI ALT ÜST EDECEK: F8331

Silikon vadisinde bulunan bir grup teknoloji yazarlarına göre F8331, 5.1 İnçlik ekran büyüklüğü ile üst seviye kullanıcılarının karşısına çıkarken, 1920×1080 piksel çözünürlüğü ile de tam bir görüntü deneyimi yaşatacak. Qualcomm 2.1 GHz hızında çalışan F8331, gücünü ise 4 çekirdekli Snapdragon 820 işlemcisinden alacak. İşlemcisinin içinde barındırdığı modelin grafik işlemcisi ise Adreno 530 olurken, cihazın kendi depolama alanı 64 GB olarak sunulacak. Sony Xperia X ve X Performance modelinde yakaladığı satış trendini yeni amiral gemisi F8331 ile de yalayabilecek mi, bekleyip göreceğiz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir