Tatlıses’ten Osman Gazi Köprüsü Paylaşımı

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses geçtiğimiz gün faaliyete giren Osman Gazi Köprüsü hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

01 Temmuz 2016 Cuma, 17:25
ibrahim-tatlises

1 Ocak 1952’de Şanlıurfa’da dünyaya gelen ve çocuk yaşta müzikle ilgilenmeye başlayan, ilk olarak 13 yaşında Özel Albüm adı altında bir plak çıkartarak müzik hayatına resmi olarak atılan,  bu süreden sonra birçok başarılı albümün altına imza atarak çıkardığı her albümde satış rekorları kıran ve bunun yanı sıra oyunculuk ve televizyon sunuculuğu yapan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz gün faaliyete giren Osman Gazi Köprüsü hakkında, bugün milyonlarca kullanıcısı olan Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses yaptığı paylaşımda, faaliyete giren Osman Gazi Köprüsü’nün hayırlara vesile olmasını diledi. Köprü için hükümetin büyük emek verdiğini ve ortaya atılan olumsuz yorumlara rağmen hiçbir gün çalışmaktan vazgeçmediğini ifade eden ünlü sanatçı Tatlıses, böyle büyük projelerin var olmasının ülke için faydalı olduğunun altını çizdi. Ulaşım konusunda AKP iktidarlığının iyi çalıştığını ve her geçen gün yeni projelerin altına imza attığını belirten İbrahim Tatlıses, bu projelerin ülke vizyonunu olumlu yönde etkileyeceğini söyledi. Ayrıca Tatlıses paylaşımında, Osman Gazi Köprüsü projesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini iletti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir