Trabzonspor’da Flaş Gelişme

Geçtiğimiz sezon kötü futboluyla taraftarına hayal kırıklığı yaratan Trabzonspor’da bugün sürpriz bir gelişme yaşandı. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, Zlatan Ibrahimovic’in menajeri ile bir araya geldi.

15 Haziran 2016 Çarşamba, 21:11
1465978880978

Geçtiğimiz sezon kötü futboluyla taraftarını hayal kırıklığına uğratan Trabzonspor, yeni sezon için transfer çalışmalarını başlattı. Bu kapsamda Avrupa Futbol Şampiyonası’nın (EURO 2016) düzenlendiği Fransa’ya çıkarmada bulunan bordo-mavililerde Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın ve Trabzonspor’un yeni teknik direktörü Ersun Yanal takibe aldıkları futbolcularla ve menajerleri ile görüşmelerini sürdürüyor. Diğer yandan bugün Başkan Yardımcısı Aydın, Trabzonsporlu taraftarları heyecanlandıracak bir görüşmenin alt imzasını attı. Nevzat Aydın, futbol dünyasının yıldızları arasında gösterilen İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic’in menajeri Mino Raiola bir araya gelerek transfer görüşmesinde bulundu.

Bugün görüşmelerle ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, Fransa’daki temaslar sırasında ünlü futbol yıldızı Ibrahimovic’in menajeri Mino Raiola ile bir araya geldiklerini açıkladı. Aydın, Raiola’nın elinde geniş bir futbolcu portföyü olduğunu ve menajerliğini yaptığı futbolculardan dolayı da geniş bir çevresi olduğunu ifade etti. Trabzonspor olarak Raiola’nın çevresinden yararlanarak, ihtiyaç duyuluna futbolcuların transferleri konusunda yardım istediklerini belirtti. Aydın ayrıca Raiola’nın menajerliğini yaptığı iki futbolcu hakkında bilgi alarak transfer çalışmalarını başlattıklarını açıkladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir