Vitor Pereira: “Hemen Yerini Doldurduk”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Topuk Yaylası’nda düzenlendiği basın toplantısında, Gökhan Gönül’ün tamından ayrılmasını değerlendirdi.

08 Temmuz 2016 Cuma, 21:59
vitor

Yeni sezon hazırlıklarına ve transfer dönemine hızlı giren sarı lacivertli ekibin Teknik Direktörü Vitor Pereira, Topuk Yaylası’nda düzenlendiği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kamp dönemini Düzce’de gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden teknik adam, İstanbul’da kısa süren hazırlık dönemini Düzce’de tamamlayacaklarını ve buranın atmosferinin kendisine iyi geldiğini dile getirdi. Hazırlık maçlarında gençlerin performansını yakından gördüğünü ve hala istediği tempoya takımını getiremediğini belirten başarılı çalıştırıcı, Fizik ve kondisyon anlamında takımını üst seviyeye çıkartacağını söyledi. Alt yapıdan yetişen futbolcularla yakından bir bağ kurduğunu ve performanslarını yükseltmeleri için gerekli tavsiyeleri sürekli verdiğini ifade eden Vitor Pereira, hali hazırda bir çok öğrencisinin de performansını geride kalan sezonda gördüğünü söyledi.

Basın muhabirleri tarafından Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’a transfer olmasının sorulması üzerine cevap vermekten kaçınmayan başarılı Teknik Direktör Vitor Pereira, daha önceki çalıştırdığı kulüplerde de böyle hadiseler ile karşı karşıya kaldığını belirterek, Gökhan Gönül’ün tercihine saygı duyulması gerektiğini söyledi. Ayrıca Vitor Pereira, Gökhan Gönül’ün takımdan ayrılmasının bir eksi yönünün olmadığını ifade ederek, yerini yıldız bir futbolcuyla doldurduklarını belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir