Yaz Aylarında Serinlemek İçin Atom Tüketin!

Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalarda, atom içeceğinin bireyleri rahatlattığı ve serinlik hissettirdiği ortaya çıktı.

10 Temmuz 2016 Pazar, 21:34

Sıcak havaların ülke genelinde hissedilmeye başlamasıyla birlikte bireyler kendilerine özgün serinleme metotları uyguluyor. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda İçeriğinde 7 ayrı meyvenin bulunduğu meyve suyu olan atom, sıcak havalarda serinlemek için başvurulan yöntemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Serinlemek için bireyler tarafından kullanılan atom içeceğinin içerisinde bulunan, portakal, karadut, elma, üzüm, çilek, ananas, böğürtlen meyvelerini serinlemenin yanı sıra bireylere gün içerisinde terleme yoluyla attıkları sıvıları tekrar kazandırıyor. Serinlemek için bireyler tarafından tüketilen atom içeceğinin fiyatı da bir hayli ucuz olması çarşı pazarda rekabeti arttırıyor.

Eskişehir’de esnaflık yapmakta olan Refik Pehlivan’a göre, atom içeceği diğer kokteyl şeklinde sunulan içeceklerden daha vitaminli ve daha doğal. Eskişehir’de atam içeceğinin rehavet görmediğini ve bireylerin bu konu hakkında bilgisiz olduğunu ifade eden esnaf Pehlivan, bireylerin atom meyve içeceğini tercih etmesi gerektiğini söyledi. Kedisinin bu sektör içerisinde 50 yıldan beri bulunduğunu belirten esnaf Pehlivan, üretim esnasında kullanılan meyvelerin günlük ve taze olarak sıkılarak vatandaşlara sunduklarını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir