Yeni BlackBery Temmuz’da Geliyor

BlackBery’in CEO’su John S. Chen katıldığı bir organizasyonda yaptığı son açıklamada yeni amiral gemisinin Temmuz ayında sahada yerini alacağını söyledi.

25 Haziran 2016 Cumartesi, 20:20
blackberry

Son yıllarda ürettiği elektronik cihazlar ve akıllı telefonlar ile sahada adından çokça bahsettirmeye başlayan BlackbBery 2016 yılı içerisinde ürettiği orta segmentte cihazlar kullanıcıları tarafından tam not almıştı. BlackBery’in CEO’su John S. Chen ulusal yatırımcıların katıldığı bir organizasyona iştirak ederek üretilecek olan yeni amiral gemileri hakkında bilgi verdi. Yeni üretilecek olan BlackBery hakkında konuşmak için çok erken olduğunu belirten CEO Chen, yeni amiral gemileri hakkında ancak Temmuz ayı içerisinde bir paylaşımın firma tarından yapılacağını söyledi. Temmuz ayı içeride bilgilendirmenin yapılmasının ardından yeni amiral gemilerinin satışa sunulacağı hakkında müjde veren Chen, telefonların orta segment özellikler ile sahada yerini alacağını ifade etti.

Diğer yandan BlackBery CEO’su Jhen tarafından yapılan açıklamalara göre, Temmuz ayında tanıtımı yapılacak olan akıllı telefonun 2 seri halinde çıkması bekleniyor. Üretilecek olan telefonun teknik bilgileri hakkında açıklama yapılmamasına rağmen, bu 2 akıllı telefonun birinin BlackBery gelenekleri doğrultusunda klavyeli diğerinin ise tamamen dokunmatik olarak çıkartılması bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir