Yıldırım: “ Türkiye’nin Kardeşliği Kütahya’dan Sorulur”

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Kütahya’nın Cumhuriyet Meydanı’nda katıldığı organizasyonda, Türkiye’nin birliği ve beraberliği Kütahya’dan sorulur dedi.

15 Haziran 2016 Çarşamba, 14:42
asd

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Kütahya’nın Cumhuriyet Meydanı’nda katıldığı organizasyonda, Kütahya ili değince insanların aklına tek millet, tek devlet, tek bayrak akla gelir diyerek, Türkiye’nin birlik ve beraberliği Kütahya’dan sorulur dedi. Başbakan Yıldırım, bayanların çalışma hayatında daha aktif rol almaları için 65. Hükümet olarak yeni kanunların getirildiğini ifade ederek, çalışan bayanlar için doğum izinlerinin ve haklarının arttırıldığını söyledi. Ak Parti’nin iktidara geldiği dönemden bu yanda kilometrelerce yol yaptığını belirten Yıldırım, yolları böleriz ama Türkiye’yi böldürmeyiz dedi.

Kütahya’ya geldiği saniyeden bu yana büyük bir ilgiyle karşılaştığını ve bundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başbakan Binali Yıldırım, Kütahya’ya Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın selamını getirdiğini söyledi. Türkiye’nin her alanda ileriye gittiğini ve yarınımızın bugünü aratmayacağı şekilde konuşan Yıldırım, Türkiye’yi bölmeye çalışan bölücü terör örgütlerinin amellerine ulaşamayacaklarını ve ülkeye zarar veren kişilerin yada kurumların hak ettiği cezayı alacaklarını söyledi. Ülkemiz hakkında çeşitli pazarlıklar içerisinde olan, desise peşinde koşanlarında hakkettikleri cezaları alacaklarını ifade eden Yıldırım, Türkiye’mizi böldürmeyeceğiz ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir