Zuhal Topal’dan Sayan ve Erol’a Ağır Gönderme!

Zuhal Topal Türk Böbrek Vakfı tarafından düzenlenen iftar programında Seda Sayan ve Esra Erol’a atıfta bulunarak kendisinin bir evlilik geçirdiği ve bunun çıkarlara dayalı olmadığını söyledi.

23 Haziran 2016 Perşembe, 00:37
zuhal-topal

23 Eylül 1976’da İstanbul’da dünyaya gelen oyunu ve sunucu Zuhal Topal, Türk Böbrek Vakfı tarafından düzenlenen iftar programına katılarak burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kendisinin Seda Sayan ve Esra Erol tarafından atılan iftiralara kulak asmadığını belirten Topal, o insanlar beni ve reytinglerimi çekemiyor ve bu sebepten ötürü benle uğraşıyorlar dedi. Bugüne kadar birçok projenin içerisinde yer aldığını ve kendisinin ilk defa bu kadar çok kıskanıldığını ifade eden Topal, reytinglerinin yükseldiği andan itibaren Seda Sayan ve Esra Erol’un kendisine saldırmaya başladığını söyledi.

Esra Erol ve Seda Sayan’ın evliliklerine atıfta bulunan oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, kendisinin eşiyle aşka ve güvene inanarak evlendiğini söyledi. Çıkar ilişkisi üzerinden evlilik kurulmayacağını ifade eden sunucu Topal,  kendisinin bir evlilik geçirdiğinin altını çizerek, Sayan ve Erol’un düzensiz ilişkilerine atıfta bulundu. Kendisine saldıranlara hitaben seslenen oyuncu ve sunucu Topal, Sayan ve Erol’un insanlıklarını kaybetmeden saldırması gerektiğini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir